NAUČTE SE CESTOVAT CHYTŘE​

Jak vychytat služebky

Jmenuji se Honza Macháček a procestoval jsem 44 zemí. Naučil jsem se cestovat chytře a rád to naučím i vás. Firma? Škola? Event? Jsem váš člověk, pro každou příležitost.

Robinsonovi pomohl Pátek, já pomůžu vám…kdykoli v týdnu

Pro plánování služebních cest vám posloužím lépe, než agentury. Naučím vaše zaměstnance naplánovat služebku od A do Z a vy ušetříte ročně tisíce korun.

Kdo hledá, ten najde. Vy jste už našli

Najít nejlepší letenku, je jako hledat jehlu v kupce sena. Pokud tedy nevíte, jak na to. Stejné je to s ubytováním a dopravou. Řeknu vám, jak ušetřit před cestou čas i nervy.

Měním zaměstnance ve světoborce!

Postavte mě čelem k vašim pracovníkům a já je naučím, jak levně a efektivně cestovat. Uvidíte, že si s plánováním služebních cest poradí ve finále stejně dobře, jako externí agentury. A to během pár minut.

Jezdím křížem krážem po Česku a Slovensku už více než 3 roky, takže vím, o čem mluvím. Mám zkušeností na rozdávání a dokážu s přehledem poradit i těm největším firmám.

Co předám vašim zaměstnancům?

Jak levně naplánovat služebky bez ztráty komfortu

Jak urychlit nezbytné procesy
Jak cestovat v oblíbeném „bleisure“ stylu

Školení: Jak vychytat služebky​

Vaši zaměstnanci získají absolutní přehled v plánování služebních cest. Proměním je ve světoborce, kteří vaší firmě ušetří ročně tisíce korun.

  • Jak hledat letenky přes nejlepší vyhledávače

  • Jak si stanovat priority a předejít nedorozuměním

  • Jak najít ideální ubytování podle ceny, lokality a referencí

  • Jak cestovat v tzv. bleisure stylu

  • Jak poznat nejlevnější dobu na cestování

  • Jak si nachystat itinerář

  • Jak zbytečně nenaletět podvodníkům

O mně

Jak šel hloupý Honza do světa a pak přišla osvěta

Jediná cesta, které budete litovat, je ta, kterou nepodniknete… Tím se řídím už přes 10 let a každá cesta mi toho dala víc, než vzala. Procestoval jsem 44 zemí, létám po přednáškách už řadu let a teď jezdím do firem s plným kufrem poznatků a zkušeností, kde to vždycky všechno vybalím.

Co říkají zákazníci?

Honzovi se během pár hodin povedlo nastavit procesy plánování služebních cest. Od té doby si letenky umíme najít sami a to jsme před tím vůbec netušili, jak se to dělá. Skvělé je, že nepotřebujeme služby externích agentur, díky tomu ročně ušetříme tisíce.
Jaroslav Klusoň
Jaroslav Klusoň, Manažer kvality, FMP a.s.
Výstupy v TV

Nejsem sám

Kdo stojí za projektem Travel Akademie?

Honza Macháček

školitel

Školím a přednáším o způsobech, jak zefektivnit plánování cest. Pokud máte dotaz ke školení nebo potřebujete zkonzultovat cestu, ozvěte se.

HONZA@TRAVELAKADEMIE.CZ

607 782 599 

Kateřina Adamová

koordinátorka školení

Máte zájem o školení nebo přednášku pro vaši firmu? Pište nebo volejte! S Honzou domluvím termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

KATKA@TRAVELAKADEMIE.CZ

702 014 474

Chcete toho ode mě víc?

Přednáška jak být cool-turista

Nepotřebujete mít batoh plný nápadů, aby byla akce pro zaměstnance skvělá. Stačí vám moje teambuildingová přednáška, ze které si všichni odnesou know-how jako suvenýr.

Vzdělávání: Jak vyletět ze školy…do světa

Ve škole je cílem se vzdělávat. A víte, co se říká: Cesta je cíl. Tak začněte cestovat, poznávejte ostatní kultury a učte se cizím jazykům. Řeknu vám proč…

kontakt

Jak mě kontaktovat? Světlici, píšťalku i hlasivky si šetřete na cesty. Pište e-mail.

katka@travelakademie.cz