Naučte se cestovat chytře

Jak být cool-turista

Jmenuji se Honza Macháček a procestoval jsem 44 zemí. Naučil jsem se cestovat chytře a rád to naučím i vás. Firma? Škola? Event? Jsem váš člověk, pro každou příležitost.

Spokojený zaměstnanec válí 2x tolik!

Dovča bez cestovky a zbytečných komplikací má prostě kouzlo. A já vím, jak takovou dovolenou pro zaměstnance vyčarovat. Stačí znát pár fíglů a triků. Vrátí se vám jako noví, plní energie.

Jsem akční cestovatel pro každou akci

Zbavit firemní akci nudy je pro mě zívačka. Mám plnou hlavu zážitků z cest, až z toho jde hlava kolem. A protože mě rodiče dobře vychovali, rád se o ně s vámi podělím.

Bez cestovky? Stovky zážitků!

Proč cestuji nejraději bez cestovky? Protože „jaký si to uděláš, takový to máš“. Nebaví mě „all inclusive balíčky“, nemám rád stereotyp a nechci mít cestu dokonale narýsovanou. Baví mě plánovat, rád improvizuji a na cestách chci objevovat. 

Jet na vlastní triko znamená zažít víc. A čím víc toho zažijete, tím víc inspirace v životě máte. Mě cestování inspirovalo k založení Travel Akademie a cestovatelského webu Cestolet.cz

Samozřejmě, že cestovat po své ose, s sebou nese i určitá rizika. Ve všem se musíte spolehnout sami na sebe. Poučil jsem se z mnoha chyb, které jsem při cestování udělal. Nechal jsem se napálit i ukecat, moje naivita mě připravila o peníze a skočil jsem na různé triky podvodníků. 

Mám vám toho opravdu hodně co říct. Mám v rukávu hromadu tipů, jak cestovat bez cestovky a vytřískat z cesty maximum zážitků a minimum újmy.

Světová přednáška pro každou příležitost

Pro zaměstnance

Pro partnery
Pro veřejnost

Přednáška: Jak být cool-turista

Vybalím to nejdůležitější a nejzáživnější, co se vašim zaměstnancům při cestování může hodit. Spokojený zaměstnanec totiž válí 2x tolik!

  • Co všechno je potřeba si zařídit před nákupem letenky

  • Kde a jak koupit ty nejlepší letenky

  • Na co si dát pozor při výběru ubytování

  • Jak zjistit ceny v jednotlivých zemí

  • Proč nešetřit na všem

  • Jak si nachystat itinerář

  • Jak zbytečně nenaletět podvodníkům

  • Jaké jsou top travel hacky“

O mně

Jak šel hloupý Honza do světa a pak přišla osvěta

Jediná cesta, které budete litovat, je ta, kterou nepodniknete… Tím se řídím už přes 10 let a každá cesta mi toho dala víc, než vzala. Procestoval jsem 44 zemí, létám po přednáškách už řadu let a teď jezdím do firem s plným kufrem poznatků a zkušeností, kde to vždycky všechno vybalím.

Co říkají zákazníci?

Travel Akademie dokáže inspirovat i pobavit. Honzova přednáška přináší zajímavý úhel pohledu na volnočasové i byznysové cestování, rady a tipy, jak cestovat efektivně, a hlavně spoustu osobních zkušeností a zážitků. Své si z ní odnese každý, koho baví cestovat.
Jakub Kesl
Project Director, Loosers
Výstupy v TV

Nejsem sám

Kdo stojí za projektem Travel Akademie?

Honza Macháček

školitel

Školím a přednáším o způsobech, jak zefektivnit plánování cest. Pokud máte dotaz ke školení nebo potřebujete zkonzultovat cestu, ozvěte se.

HONZA@TRAVELAKADEMIE.CZ

607 782 599 

Kateřina Adamová

koordinátorka školení

Máte zájem o školení nebo přednášku pro vaši firmu? Pište nebo volejte! S Honzou domluvím termín, který vám bude nejlépe vyhovovat.

KATKA@TRAVELAKADEMIE.CZ

702 014 474

Chcete toho ode mě víc?

Školení: Jak vychytat služebky

Já vás naučím, jak naplánovat služební cestu a vy na oplátku zamáváte zbytečně vysokým nákladům. Ve finále ušetříte kromě peněz i spoustu času.

Vzdělávání: Jak vyletět ze školy…do světa

Ve škole je cílem se vzdělávat. A víte, co se říká: Cesta je cíl. Tak začněte cestovat, poznávejte ostatní kultury a učte se cizím jazykům. Řeknu vám proč…

kontakt

Jak mě kontaktovat? Světlici, píšťalku i hlasivky si šetřete na cesty. Pište e-mail.

katka@travelakademie.cz